logo

Schietvereniging Willem Tell Nijverdal

De enige vuurwapen schietsportvereniging in de Gemeente Hellendoorn

SCHIETVERENIGING WILLEM TELL NIJVERDAL

 

Welkom op de website van schietsport vereniging Willem Tell te Nijverdal.

 

Onze vereniging bestaat uit ongeveer 80 leden van jong (18 jaar) tot oud (80+ jaar) waarvan het medendeel actief de schietsport beoefent. Onze leden komen niet alleen uit de Gemeente Hellendoorn en directe omgeving maar ook uit bijvoorbeeld Wijhe, Delden, Lemelerveld, Den Ham, Rijssen en Almelo en nog 16 andere plaatsen. Willem Tell is een laagdrempelige vereniging midden in de Bloemenwijk van Nijverdal met een gezellige accomodatie.
Maandag- en dinsdagavond zijn we geopend vanaf 19.00 uur en wordt ondermeer onze interne competitie afgewerkt. Ook is er een aantal feestavonden en organiseren we 1 x jaar ons Schuttersfeest.  

Een aantal van onze leden neemt met succes ook regelmatig deel aan wedstrijden op regionaal en zelfs landelijk niveau.


Onze vereniging is volledig K.N.S.A. gecertificeerd en voldoet daarmee aan alle veiligheids- en milieueisen. Als u zelf een keer wilt ervaren wat de schietsport inhoudt, maak dan gerust een afspraak met onze secretaris om kennis met onze vereniging en accommodatie te maken. Onze verenigingstrainer laat u dan graag ervaren hoe mooi en uitdagend de schietsport kan zijn.

 

Onderstaand filmpje geeft al een goede indruk van onze kleinkaliber vuurwapenvereniging.

 

 

Willem Tell "Gewoon...doen!"