logo

Schietvereniging Willem Tell Nijverdal

De enige vuurwapen schietsportvereniging in de Gemeente Hellendoorn

KKG/KKK Wintercompetitie tevens AK  2019-2020

 

2019-11-05 22:59

 Persoonlijk

 Klein kaliber geweer 12m knielend Veteranen

1 Egberts, F.J. Tubantia - Rijssen 89 94 93 95 91 93 555  
2 Harmsel, Aart ter S.V.Willem Tell - Nijverdal 90 93 92 91 90 92 548  
3 Kamphuis, G.J. Tubantia - Rijssen 87 90 88 89 92 91 537  
4 Bree, Henk de S.V.Willem Tell - Nijverdal 93 88 83 88 90 88 530  
5 Sprakel, G.H. E&L - Enschede 85 83 87 87 83 84 509  
6 Nijen Twilhaar, M S.V.Willem Tell - Nijverdal 81 75 80 69 73 70 448  

 Klein kaliber geweer 12m knielend Heren A-klasse

1 Steggink, W.J. S.D.V.V - Almelo 96 95 92 92 95 82 552  
2 Egberts, B.J. Tubantia - Rijssen 89 95 91 91 87 94 547  
3 Scholten, Maarten Tubantia - Rijssen 88 87 90 89 94 92 540  
4 Kaaks, Martin M.S.V. Scramble - Leeuwarden 92 88 86 92 87 91 536  

 Klein kaliber geweer 12m knielend Heren B-klasse

1 Velthuis, H.J. S.V.Willem Tell - Nijverdal 91 87 87 86 96 91 538  
2 Velthuis, G S.V.Willem Tell - Nijverdal 84 88 90 92 87 90 531  

 Klein kaliber geweer 12m knielend Dames Hoofdklasse

1 Stroo -De Graaf, Bianca S.V.Willem Tell - Nijverdal 96 90 90 94 94 90 554  

 Klein kaliber geweer 12m liggend Junioren

1 Boeve, Chayenne S.V.Hardenberg - Hardenberg 99 95 96 92 97 97 576  

 Klein kaliber geweer 12m liggend Veteranen

1 Vink, Dick S.V. de Eendracht-Barneveld - Barneveld 98 97 100 99 97 97 588  
2 Slagter, G S.V. de Eendracht-Barneveld - Barneveld 99 98 96 98 97 99 587  
3 Peeters, W.H.th S.V.Vrienden Kring 96 97 99 98 97 95 582  
4 Mourik, T.D.G. van S.V.Hardenberg - Hardenberg 97 97 94 95 95 93 571  
5 Teunisse, P.J.S. Tubantia - Rijssen 94 93 95 96 93 98 569  
6 Zandvoort, Jan Tubantia - Rijssen 94 94 95 96 94 94 567  
7 Maanen, E van S.V. Onsgenoegen - Deventer 90 93 93 96 95 96 563  

 Klein kaliber geweer 12m liggend Heren A-klasse

1 Stoffers, Reinhard S.V.Hardenberg - Hardenberg 99 97 98 96 97 98 585  
2 Both, Rutger Tubantia - Rijssen 97 97 96 94 96 97 577  
3 Zuijdervliet, Bjorn E&L - Enschede 92 99 94 94 97 96 572  
4 Kaaks, Martin M.S.V. Scramble - Leeuwarden 92 95 93 98 91 99 568  
5 Velten, J S.V. Vriezenveen - Vriezenveen 96 92 94 91 92 95 560  

 Klein kaliber geweer 12m liggend Heren B-klasse

1 Bunt, Jaap De Treffers 96 97 94 98 96 97 578  
2 Elst van de, E.J. S.V. Het Lankheet 90 88 89 88 91 93 539  

 Klein kaliber geweer 12m liggend Heren C-klasse

1 Koster, Gerrit S.V.Hardenberg - Hardenberg 93 95 92 89 95 93 557  

 Klein kaliber geweer 12m liggend Heren D-klasse

1 Harmsen, Gerrit S.V.Hardenberg - Hardenberg 77 80 81 76 78 78 470  

 Klein kaliber geweer 12m liggend Heren Hoofdklasse

1 Mulder, E. A. C S.V. Onsgenoegen - Deventer 99 99 100 99 100 98 595  
2 Bloemert, L.J. Schiet Team KL 96 98 98 97 96 95 580  
3 Kroeze, A.J. S.V. Vriezenveen - Vriezenveen 97 94 93 95 92 97 568  

 Klein kaliber karabijn 12m knielend Junioren

1 Verhaar, Tijs E&L - Enschede 90 76 94 92 97 96 545  

 Klein kaliber karabijn 12m knielend Veteranen

1 Mulder, B S.V. Onsgenoegen - Deventer 100 99 99 99 98 99 594  
2 Berg, J.R van der E&L - Enschede 98 97 99 99 98 100 591  
3 Dijk van, Frank S.V. Onsgenoegen - Deventer 98 96 100 99 97 100 590  
4 Graaf, Rommert de S.V.Willem Tell - Nijverdal 99 98 98 99 99 97 590  
5 Peters, E.E.A. Tubantia - Rijssen 95 98 96 97 93 98 577  
6 Burink, J S.V. Onsgenoegen - Deventer 95 98 92 97 95 95 572  
7 Timmer, G.J. Gramsbarger Schutters - Gramsbergen 93 96 94 91 95 92 561  
8 Bartels, A.W. S.V.Willem Tell - Nijverdal 89 91 92 92 85 96 545  
9 Dickman, G E&L - Enschede 92 91 89 91 92 90 545  
10 Reefhuis, J.H. S.V.Willem Tell - Nijverdal 94 93 93 90 90 82 542  

 Klein kaliber karabijn 12m knielend Senioren

1 Verhaar, C.G. E&L - Enschede 100 100 99 100 100 100 599  
2 Mulder, R S.V. Onsgenoegen - Deventer 99 99 98 97 99 100 592  
3 Swiers, G D S.V.Hardenberg - Hardenberg 98 98 99 98 99 98 590  
4 Schonewille, R Gramsbarger Schutters - Gramsbergen 99 99 97 98 100 97 590  
5 Harberink, Ahg E&L - Enschede 95 97 94 93 96 96 571  
6 Harberink, S E&L - Enschede 90 93 95 92 98 97 565  

 Klein kaliber karabijn 12m liggend Veteranen

1 Mars, Rene S.V Het Vechtdal - Dalfsen 100 99 100 100 100 100 599  
2 Renker, J.G. S.V.Hardenberg - Hardenberg 100 100 100 100 100 99 599  
3 Stemerdink, Hja BAS Bidding huizen 100 100 99 98 100 100 597  
4 Knol, J S.V.Hardenberg - Hardenberg 100 98 97 98 98 100 591  
5 Berg van den, Bert S.V Het Vechtdal - Dalfsen 97 98 99 100 98 96 588  
6 Korthoef, Henk S.V Het Vechtdal - Dalfsen 94 97 97 98 99 99 584  
7 Hietland, H.F. S.V Com Overijssel - Hengelo 99 96 97 98 96 97 583  
8 Bekendam, J S.V Het Vechtdal - Dalfsen 99 95 98 98 96 94 580  
9 Kist, A S.V. Vriezenveen - Vriezenveen 97 96 95 97 97 95 577  
10 Braak ter, M Tubantia - Rijssen 96 96 98 90 95 96 571  
11 Homoet van, A.W. S.V. Voordorp 92 94 96 97 95 95 569  
12 Voerman, J S V Haaksbergen 92 89 91 89 86 87 534  
13 Park, E.F. 8122 85 90 90 91 87 85 528  

 Klein kaliber karabijn 12m liggend Senioren

1 Hakkers, G.S. S.V.Hardenberg - Hardenberg 100 100 100 100 100 100 600  
2 Bloemert, L.J. Schiet Team KL 99 100 100 99 100 100 598  
3 Bode, Jeffrey E&L - Enschede 99 100 100 99 100 100 598  
4 Bode, Norbert E&L - Enschede 99 100 97 98 100 100 594  
5 Veldhuis, Richard S.V.Hardenberg - Hardenberg 98 99 99 99 99 99 593  
6 Wit de, Danny E&L - Enschede 100 97 97 100 96 100 590  
7 Oude Roelink, Iwan S.V Com Overijssel - Hengelo 98 97 95 99 97 100 586  
8 Bandhoe, Nick E&L - Enschede 99 97 100 94 98 94 582  
9 Klaster, Marcel S.V. Vriezenveen - Vriezenveen 97 99 95 95 97 98 581  
10 Lucas, Gert S.V.Hardenberg - Hardenberg 95 95 97 99 99 96 581  
11 Oude Roelink, Ben S.V Com Overijssel - Hengelo 100 100 95 96 93 94 578  
12 Meulen, R van der E&L - Enschede 93 98 98 97 96 95 577  
13 Veldhuis, k.t.h S.V Com Overijssel - Hengelo 95 92 96 97 97 98 575  
14 Esch, Eric S.V. Onsgenoegen - Deventer 97 97 97 97 89 96 573  
15 Harskamp, Mark S.V. Voordorp 94 95 87 96 98 97 567  
16 Korthoef, Guus S.V Het Vechtdal - Dalfsen 95 94 91 86 93 89 548  

 Open Veteranen

1 Hekman, H S.D.V.V - Almelo 99 100 100       299  
2 Huizen v, F S.V de Vrijheid - Hoogeveen 99 99 98       296  
3 Geertsema, C S.V. Onsgenoegen - Deventer 99 99 97       295  
4 Zandvoort, Jan Tubantia - Rijssen 96 99 99       294  
5 Huygen, J S.V.Hardenberg - Hardenberg 96 99 94       289  
6 Bos, Joop S.V.Hardenberg - Hardenberg 94 96 94       284  
7 Kerssies, W.H. S.V.Hardenberg - Hardenberg 97 91 87       275  
8 Webbink, G S.V.Hardenberg - Hardenberg 90 93 87       270  
9 Mulder-Burink, Jessica S.V. Onsgenoegen - Deventer 88 96 83       267  
10 Mulder Evers, Elly S.V. Onsgenoegen - Deventer 80 82 89       251  
11 Kist-Koekoek, F.J. S.V. Vriezenveen - Vriezenveen 66 55 74       195  

 Open Junioren

1 Huizen van, L.A. S.V. Onsgenoegen - Deventer 100 98 99       297